o mně

Jmenuji se Naděžda Jelínková, jsem terapeutkou moderní metody RUŠ (Rychlá a Účinná změna Skutečnosti) autora Karla Nejedlého. Tato šetrná, logická metoda s trvalým efektem odstraňuje příčiny a zbavuje jakýchkoliv problémů (psychických, fyzických, mentálních), máte-li v sobě vnitřní sílu, rozhodnutí je vyřešit. Je vhodná pro dospělé i děti.

Žít smysluplný, spokojený život stojí za to a přeji ho všem.

RUŠka mi pomohla změnit profesi, vrátit plné zdraví, pochopit a dát svobodu těm nejbližším i vzdálenějším, žiji šťastný život ve všech oblastech. Našla jsem pracovní seberealizaci, jsem vděčná za to, že mohu pomáhat odhodlaným lidem k lepšímu životu.

S metodou RUŠ rychlý nástroj k trvalému odstranění problémů, nespokojenosti, s kteroukoliv oblastí života, má kdokoliv z nás.

Pod pojmem problém si můžete představit nespokojenost či bezvýchodnou situaci v oblasti profesní, partnerské, s dětmi, rodiči, se sebou sama. Problémem může být chybějící partner, špatná situace finanční, životní, úmrtí blízkých, domácích mazlíčků, jakékoliv ztráty, strachy, fobie, traumata… a na to jako důsledek navazující nemoci a zhoršující se zdraví. Metoda RUŠ je na cokoliv, pokud jste rozhodnuti „to“ změnit, vyřešit.

aktuality

Žádné aktuality nejsou k dispozici.
přidat aktualitu
© 2014 Roman Janás