kniha o metodě

Metoda RUŠ aneb Já to mám jinak

   návod, jak změnit svůj život


Tato originální kniha poutavou formou vysvětluje krok za krokem základní postupy metody. Po jejím prostudování lze metodu použít k vlastní práci na sobě. Pro lepší pochopení je doplněna o příběhy klientů, příklady z autorovy praxe, nejčastější otázky, odpovědi na ně. Najdete zde i názory odborníků.


Formát A5, má 416 stran, pevné desky s přebalem,
dvě záložky/stužky, váží 821 g. Cena knihy je 345,- KčAutor o knize:


"Lidé stále hledají zázračnou pilulku na různé problémy. Nemusíte už hledat. Skutečnost je daleko prostší. Problémy si tvoříme sami, ano, my sami osobně, i když to většinou netušíme.
V této knize se dozvíte, jak to na tomto světě chodí, podle jakých zákonitostí vytváříme všechno to příjemné i nepříjemné v našem životě, v našem osobním vesmíru.

A pak si probereme, jak to nepříjemné už vytvořené odstranit a následně pak prožívat už jen to příjemné. A to všechno logicky, průhledně, přímočaře, věcně, s jasnými a neokecatelnými výsledky.

Tato kniha neříká, jak se máte chovat. Tato kniha věcně vysvětluje, jak v sobě najít konkrétní negace a jak je navždy odstranit." Karel NejedlýKnihu o metodě RUŠ od Karla Nejedlého si můžete koupit osobně ve Wellness Fénix.

Tel: 724 412 042 Naďa Jelínková
E-mail: nada@wellness-fenix.cz

www.jatomamjinak.cz

aktuality

Žádné aktuality nejsou k dispozici.
přidat aktualitu
© 2014 Roman Janás