zkušenosti z terapie

zobrazit všechny

Seznam dřívějších referencí:
Alena B.:

Děkuji paní Jelínkové za očišťující chvíle při terapii RUŠ. Na terapii jsem byla vloni v prosinci a po roce si plně uvědomuji, jak mi pomohla. Už nemám strach z vánoc a na ty letošní se těším jako malé dítě. Všem přeji krásné sváteční dny. 

Ivana Šupová:

Na metodě RUŠ jsem u paní Jelínkové byla dvakrát a každé sezení mě posouvá velmi rapidně k tomu, jak to chci přesně v životě mít. Ať jsou tématem vztahy, peníze či zdraví, je úžasné jak, vše máme možnost díky této metodě v sobě vyčistit a "odprogramovat". Po každém setkání je to lepší a lepší. Metoda RUŠ je pro mě velkým pomocníkem a taktéž i paní Jelínková, která je v tom opravdu výborná, věnovala mi svůj čas i po terapiích, prostřednictvím telefonátů jsme měly možnost některé věci ještě doladit, čehož si velmi cením. Vřele doporučuji všem kteří chtějí na sobě v životě pracovat a posouvat se ke svým vysněným vizím. 

Alžběta:

Mohu jedině doporučit, metoda RUŠ mi pomohla, jak přístupu k sebe sama, tak vnímání okolí a nejbližších. Paní Jelínkové moc děkuji. Terapii jsem prodělala na jaře a s odstupem času mohu s jistotou říct, že to opravdu funguje a jsem šťastnější... Děkuji.

Natálie: Metoda RUŠ je úžasná v tom, že umí člověku trvale odstranit letité problémy, ktere, ač to nevíme, žijeme pořát dokola. Můžu říct, že tak vnitřně klidná a spokojená, jako po terapii, jsem se necítila ani nepamatuju. Měla jsem možnost pana Nejedlého, autora této metody,vidět osobne a působil na mě velmi šťastným a pozitivním dojmem. No Když se tak může cítit on, tak my všichni :-) Blažena:

Díky metodě RUŠ a paní Jelínkové nyní žiju jiný a šťastnější život. Po terapii se mi moc ulevilo a hodně věcí v mém životě se změnilo k lepšímu. Metodu RUŠ a paní terapeutku Jelínkovou mohu jen doporučit.

stránkování

<< na začátek
< 1 >

aktuality

Žádné aktuality nejsou k dispozici.
přidat aktualitu
© 2014 Roman Janás