o mně

„Nelze přeplout moře tak, že se na něho budeme dívat z břehu“ . R. Thákur

Orientuji se na poradenskou psychologii, naplňuje mě smysluplná práce s lidmi, zlepšování problematických oblastí života klientů. Zaměřuji se na individuální a rodinnou péči, pracuji s dospělými i dětmi. Jsem ráda prospěšná druhým na jejich životní cestě.

Když mi do života vstoupila Kraniosakrální osteopatie a poté Kraniosakrální biodynamika, práce s psyché-duší a soma-tělem se v praxi propojila.

Ztotožňuji se s MUDr. Jarmilou Klímovou, která objasňuje psychosomatiku jako způsob myšlení. Myšlenka ovlivňuje buňku přes emoci, buňka má inteligenci, vyvíjí se. Buněčnou paměť modelujeme chováním i emocemi. Negativní emoce ovlivňuje orgány těla, dochází k poruchám funkce, změně buněčné struktury. Každý orgán, oblast těla má své informační pole. Informace se šíří energetickým potenciálem a chemickou cestou. Vzorce chování ovlivňují nemoci.

Oslovují mě nové úhly pohledu, nové možnosti řešení.

NeuroEnergetická Terapie je originální metodou s širokospektrým uplatněním, vychází z empirických zjištění. Pokud se pro ni rozhodnete, podpoříme Vaše možnosti, zdraví, obnovení vnitřní rovnováhy, zlepšení života.


aktuality

Žádné aktuality nejsou k dispozici.
přidat aktualitu
Přihlásit se © 2021 Roman Janás