zkušenosti z terapie

zobrazit všechny

Seznam dřívějších referencí:
Markéta:

Na kraniosakrální terapii docházím pravidelně a s úžasem vždy pozoruji, jak tělo dokáže reagovat. Využívám kranio, jak pro akutní či chronické záležitosti a tato terapie se stala mým nedílným společníkem v řešení zdravotních problémů. Za to Děkuji.

Milena:

Paní Jelínková je úžasná, chtěla bych jí touto cestou poděkovat za pátečné sezení, po měsíčních bolestech kostrče cítím konečně obrovskou úlevu a můžu i sedět bez bolesti. Prodělala jsem 14 denní rehabilitace, ale výsledek byl ještě horší, bolesti se zvětšily. Po cranio ošetření se cítím mnohem lépe. Ještě jednou moc děkuji.

Anna:

Pro ty, komu vyhovují rychlonávody stačí napsat o kraniálce krátké zamyšlení: Je to VĚDOMÁ práce na sobě (svých traumatech, cílech, pokrocích, zdravotních indispozicích) pomocí profesionálního VĚDOMÉHO vedení, empatické znalkyně duše i těla.

Koho zaujala má slova, čtěte dál: Při mé první úzkostné panické atace jsem nevěděla, co se se mnou děje. Věta: „Myslete na něco jiného.“ Nebo „To si nesmíte tak zabírat.“ mi samozřejmě nepomohla, skončila jsem na lécích. Dlouhodobě jsem řešila spoustu nahromaděného stresu, fyzické vyčerpání a zdravotní problémy. Jsem člověk, který je otevřen psychologii a porozumění duši a děkuji nesmírně všem, kteří se zabývají a pomáhají nemocným duším. V čem je ale kraniálka jiná? Zkusím to popsat na opravě budíku. Doposud jsem se setkala s ošetřením duše pomocí rozebrání věcí do hloubky, nalezení problému a pak už prázdno…..co s tím dál? Jako když rozeberete nefunkční budík, najdete chybnou součástku, ale už nedokážete budík složit zpět. To VĚDOMÉ ZPRACOVÁNÍ toho, co vás v životě potýká je pro mě v kraniálce to podstatné. Uzdravuje se nejen duše ale i tělo. Ruku v ruce pomocí řeči těla i duše „jednoduše“ napravuje zlomená křídla.  Taková je tato terapie z mého pohledu. Jestli vás to zaujalo, neváhejte si udělat náhled svůj.

Jitka:

 Dobré ráno,

musím prostě napsat. Přestaly mě bolet záda,ledviny.

Můžu se nadechnout  a jsem maximálně v pohodě.

Obrovské DĚKUJI,jste úžasná.

Jitka

Markéta Z.: Děkuji,že díky kranioterapii pod vedením ūžasné Nadi Jelínkové můžu kráčet svým životem lehčeji a přitom pevně nohama na zemi.
< 1 >

aktuality

Žádné aktuality nejsou k dispozici.
přidat aktualitu
Přihlásit se © 2021 Roman Janás